Przywództwo pod lupą

Zapraszam na spotkanie Podlaskie i świętokrzyskie – przywództwo pod lupą, 27 maja, godz. 18:00.

75% członków zespołów organizacji pozarządowych pozytywnie oceniło działania swoich liderów podczas ostatniego roku. Czy to znaczy, że mamy liderów na trudne czasy? Takich, którzy potrafią stawić czoła kryzysowi i działać mimo trudności? Jakiego wzmocnienia potrzebują teraz lokalni liderzy?

Po roku pandemii Szkoła Liderów wspólnie z Ośrodkiem Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku oraz Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach projekt „Wschód liderów” – zamierza wzmocnić przywództwo i organizacje społeczne w województwach podlaskim i świętokrzyskim.
Gośćmi spotkania będą:

  • Marta Gumkowska ze Stowarzyszenia Klon/Jawor, która przeprowadziła badania na temat działalności organizacji pozarządowych w okresie pandemii i opracowała raport na ten temat;
  • Wioletta Piwowarska – liderka z województwa świętokrzyskiego, która prowadzi Fundację Pasjodzielnia w Staszowie i jest absolwentką programu Liderzy dla Młodzieży;
  • Karol Świerzbin – lider z województwa podlaskiego, prezesem Stowarzyszenia Kulturalnego Kostroma, który wspiera organizacje pozarządowe w Suwałkach i jest absolwentem Programu Liderzy PAFW.

więcej: https://www.szkola-liderow.pl/przywodztwo-pod-lupa-27-maja/

Podobne wpisy